pondělí 8. května 2017

Vypatlaný podvod Pattern Trader Pavla Buřiče

Když vám někdo bude slibovat milion korun měsíčně za nicnedělání, uvěříte to mu? O to se totiž snaží Pattern Trader.

Při psaní tohoto článku mě nenapadl jiný titulek, než je Pattern Trader vypatlaný podvod. Nechce se mi totiž uvěřit, že by někdo uvěřil, že bude dostávat každý měsíc milion korun zadarmo.

Buřič totiž tvrdí, že jeho program na obchodování binárních opcí Pattern Trader vydělává 2200 eur denně každému uživateli, což dohromady dá právě ten zmíněný milion.

A Buřič za svůj obchodní program na oko nic nechce, prostě vám ho dá zadarmo. Jenomže to je první lež, protože vás nenechá program používat, dokud nepošlete peníze na účet jeho brokerovi. To protože za to dostane zaplacenou provizi od brokera, to je jediný cíl jeho programu.

Takže mu stačilo splácat dohromady nějaký nesmyslný program, který prodělává peníze, protože až to zjistíte, bude už pozdě a váš kapitál bude ztracen, zatímco Buřič bude vysmátý z další provize, kterou vydělal.

Důkazů o podvodu Pattern Trader je mnoho, viz. například tento článek. Buřič je neexistující osoba, zatímco všechny recenze jeho programu, které ukazuje, jsou také úplně vymyšlené.

Porůznu posbírané fotky s vymyšlenými příběhy na vás mají udělat dojem, protože jediné, co potřebuje, aby vydělal peníze, je, abyste mu vy uvěřili, že může vydělat peníze vám. Bude vám říkat, že peníze, které posíláte brokerovi, zůstávají vaše, což je sice pravda, ale jelikož vám je jeho program rychle prodělá, stejně o přijdete.


Proto pozor na Pattern Trade, určitě s ním binární opce neobchodujte, pokud vám záleží na vašich penězích.

Žádné komentáře:

Okomentovat