pátek 13. května 2016

Brokeři binárních opcí v roce 2016

Trhy neustále vyvíjejí a platí to i pro binární opce a jejich brokery. Některé společnosti sice stagnují, ale většina se snaží jít kupředu a svoji nabídku a služby zlepšovat.

A co se na poli brokerů změnilo v posledních letech? Především je konečně dostupný neomezený demo účet zadarmo. Zatímco dříve jste si nemohli binární opce vyzkoušet jinak, než jste si založili reálný účet a vložili na něj peníze, dnes už je snadné získat během minuty neomezené demo, nic k tomu nepotřebujete.

To je z mého pohledu nejpodstatnější změna, jen se divím, že s ní většina brokerů stále ještě váhá a zůstává u starých metod.

S postupem času také došlo ke snížení nároků na vklady investice, dnes můžete mít skutečný účet už s 10 dolary, přičemž minimální investice je jen 1 dolar. Důležitá je podle mě především ta investice, protože pak dobře můžete měnit velikost svých obchodů po jednotkách dolarů, což značně usnadňuje money management.

Na druhé straně se u brokerů stalo standardem, že ihned po založení účtu ověřují totožnost zákazníka, vyžadují to zákony proti praní špinavých peněz, nevyhnete se tomu nikde. Dříve to někteří brokeři nedělali vůbec, nebo třeba až před prvním výběrem peněz. Dnes je to jedna z prvních věcí, které musíte udělat po založení skutečného účtu a vložení peněz, u dema se to samozřejmě nedělá.

No a poslední změnou, kterou vnímám, je zpřísňování regulace. A to především na Kypru, kde se nachází většina makléřských společností. Poslední úsilí CySECu by mělo vést ke zprůhlednění obchodování, brokeři musí mimo jiné jasně informovat o tvorbě ceny, o historických a uzavíracích cenách.

Otázkou zůstává, proč se jinde regulační orgány staví k regulaci brokerů tak laxně, například ve Velké Británii stále neprošla legislativa, která by přesunula binární opce z hazardu mezi finanční nástroje.


Zde naleznete přehled brokerů.

Žádné komentáře:

Okomentovat