pátek 18. března 2016

StartUP365 je druhořadý podvod

Narazil jsem na stránky Startup365, které dělají masivní podporu podvodnému systému na binární opce Ultimate4Trading.

Na Ultimate4Trading existuje spousta recenzí, takže nemá cenu ho moc detailně rozebírat, v tom článku se chci věnovat hlavně Startup365 Czech. Má to být web, který publikuje informace o tak zvaných startupech, tedy nových podnikatelských projektech.

Mají to být projekty založené na nějakém dobrém nápadu a web Startup365 skutečně vypadá, že se takovým projektům věnuje. Jenomže všechno je jen pozlátko, to skutečné světové projekty byly do seznamu přidány jen jako křoví pro hlavní účel toho webu, kterým je podpora zmírněného podvodu na binární opce.

Podvodníci vytvořili několik videí, přičemž většina jich je falešných, všechno jsou to placení herci, kteří si vymýšlí, jak vydělali peníze s Ultimate4Trading, přitom jsou to jen lži.

Seb Startup365 byl založen teprve 24. února 2016, což svědčí o jeho podstatě. Podvodníci si při tom myslí, že se zřeknou zodpovědnosti za propagaci podvodu tím, že dole na stránce uvedou, že příběhy jsou jen ilustrativní. Neskutečné...

A kdo za touto nechutností stojí? V adresním řádku stojí Optionaffilaites.com, což není nikdo jiný, než partnerský program brokerů EZTrader, EZInvest a Global Option. Takže buď tito brokeři za tímto podvodem stojí přímo, nebo tiše tolerují jeho existenci a přijímají klienty o tvůrců tohoto podvodu.

A vůbec jim nevadí, že je zájemcům podstrkováno falešné demo, které uvádí nepravdivé výsledky obchodů, takže jsou lidé doslova obelháváni s jediným cílem, kterým je je donutit si otevřít účet u těchto brokerů, vložit na něj peníze a prodělat je s naprosto bezcenným systémem. Podvody evidentně neznají žádných hranic a Startup365 je jedním z nejpodlejších.


Dávejte si proto pozor, dnes jsou podvodníci schopní zkonstruovat celou síť webů, aby svému podvodu dodali důvěryhodnost, ale výsledek bude vždy stejný, přijdete o peníze.

Žádné komentáře:

Okomentovat