středa 22. června 2016

Nové podvody s binárními opcemi

Bohužel musím konstatovat, že neustále přibývají nové podvody, které využívají binární opce, aby oklamali lidi a připravili je o peníze.

Od doby před čtyřmi lety, kdy jsem binární opce objevil, se situace nezměnila a princip podvodů zůstává naprosto stejný. Někdo vám slíbí, že vám na binárních opcích jeho systém vydělá hromadu peněz, ale v první řadě si musíte otevřít účet u jeho brokera a vložit na něj peníze.

Obchodní systém, který pak dostanete, je šmejd, který vám peníze prodělá. Tím to celé skončí. Ale protože se jednotlivé podvody brzo profláknou, podvodníci na stejném principu staví pořád nové a nové, jen si vymýšlejí nové názvy a příběhy o tom, jak vznikl jejich nový zázračný obchodní systém, který je ve skutečnosti prodělečný.

Například recenze Profits Maker popisuje jeden z „populárních“ podvodů poslední doby. Prezentace je neskutečně hloupá, video natočené zřejmě s cizinci, přesto pořád dost lidí naletí.

Vyloženě podlý je pak Startup 365, viz. recenze Ultimate4Trading, protože poskytuje falešné demo, které falšuje výsledky, abyste si mysleli, že systém opravdu funguje. Realitu ale poznáte až po vložení svých peněz a jejich prodělání.

Další hloupý obal má Abramovičova akademie, která slibuje, že vás naučí obchodovat, ale opak je opět pravdou.

Takže si dávejte pozor, nové podvody čekají za rohem a zřejmě budou dál a dál přibývat. Uvědomte si, že peníze vám zadarmo nikdo nedá, ani prostřednictvím ziskového obchodního systému na binární opce. Cokoliv peníze vydělává, není zadarmo.


Až si postavíte svojí vlastní ziskovou strategii pro obchodování, taky ji nebudete rozdávat světu zadarmo, protože už si budete uvědomovat všechny souvislosti burzovního obchodování.

Žádné komentáře:

Okomentovat