středa 12. listopadu 2014

Recenze binárních opcí

Pod pojmem recenze si pravděpodobně představujete odborný text, ve kterém autor popíše své zkušenosti s danou věcí a objektivně ji zhodnotí. Pokud však spojíte slovo recenze a binární opce, výsledky musíte brát s velkou rezervou.

Je to fenomén posledních let na internetu, recenze jsou zneužívány pro reklamní účely, a zdaleka to neplatí jen pro obchodování na burze. Zneužívá se to u všeho možného, od elektroniky, přes auta a kosmetiku až po přípravky na hubnutí.

Protože je internet pro běžné uživatele anonymní, nemůžete si často nijak ověřit, jestli údajný recenzent podrobil zkoumanou věc skutečnému testování a objektivní kritice. Nezřídka kdy si tak výrobci nebo poskytovatelé služeb píší vlastní recenze pod fiktivními jmény, jen někde nakoupí fotky s obličeji, aby jim dali důvěryhodnější tvář.

Binární opce jsou na tom bohužel stejně. Děje se to ve všech jazycích, včetně češtiny, ale nejpatrnější je to samozřejmě v angličtině. Stačí si v Googlu zadat do vyhledávání pojem „Binary options brokers reviews“ (https://www.google.cz/search?q=binary+options+brokers+reviews) a vypadne na vás řada stránek, které se tváří, jako že jsou plné objektivních recenzí, ale opak je pravdou.

V drtivé většině je to jen pouhá reklama brokerů, autoři těch rádoby recenzí nikdy binární opce neobchodovali, natož pak u brokerů, kterým dělají reklamu. Určitě se tedy nespoléhejte na to, že si tímto způsobem najdete objektivní informace o brokerech na binární opce, ostatně tento problém je popsán i zde: http://opcebinarni.cz/binarni-opce-recenze-brokeru-opravdu.


Je proto třeba se dívat, na jakých webech recenzi čtete. Pokud je to web, který okatě všude doporučuje brokery, pokud nikde nevidíte normálně vypadající diskuze, pokud na tom webu nenajdete žádné další relevantní a užitečné informace o obchodování binárních opcí, pravděpodobně se jedná jen o účelové texty.

Žádné komentáře:

Okomentovat