sobota 1. listopadu 2014

Automatizované obchodní systémy pro binární opce

obchodní plán
Letos se na velký vzestup dostaly automatizované obchodní systémy, které slibují, že vám budou obchodovat účet na binární opce a vydělávat peníze. Bohužel jsou to jen podvody, které jsou dost často organizované samotnými brokery, kteří si tak snaží nahnat nové klienty.

Vše nasvědčuje tomu, že například za Optionavigatorem stojí EZTrader, zatímco třeba za BinaryBotPro stojí Anyoption. Když se podíváte na reklamní stránky propagující tyto systémy a použijete selský rozum, musí vám být jasné, že jde o podvody.

Kdyby obchodování binárních opcí bylo takto snadné, všichni by už dávno byli miliardáři. Většina lidí, alespoň u nás v České republice, by si dokázala sehnat dva nebo čtyři tisíce na vklad na obchodní účet a pak by jen pobírali zisky. Kolik takových lidí jste potkali? Já žádného.

Navíc proč by někdo dával zadarmo ziskový obchodní systém a doslova vám ho nutil nevyžádanou reklamou? Je to prosté, jak jsem říkal, často to dělají brokeři, kteří si tak získávají nové klienty, kteří pak u nich všechny peníze prodělají.

Ne, takhle burzovní obchodování zkrátka nefunguje. Je to trochu jako podnikání, vyžaduje samostatnost, učení, trpělivost a vytrvalost. Lidé se mě často ptají, kolik se dá vydělat obchodováním binárních opcí, za jak dlouho můžou začít vydělávat a jestli bych byl ochotný je obchodování naučit.
Vraťme se k tomu přirovnání s podnikáním a dojde vám, jak jsou tyto otázky absurdní. Kolik se dá vydělat podnikáním, za jak dlouho můžu začít vydělávat a naučíte mě podnikat? Už chápete?

Zapomeňte proto na nějaké automatické obchodní systémy, je to jako kdybyste hledali automatické systémy na podnikání. Jako že by za vás někdo podnikal a odváděl vám zisky. Takhle tržní ekonomika nefunguje, vlastně funguje přesně naopak.


Nenechte se proto zlákat nabídkami snadného výdělku na binárních opcích. Co si neodpracujete, nebudete mít. Ale stojí to za to, obchodování můžete provozovat z domova nebo odkudkoliv na světě, nikomu nepodléháte, nikomu se nezodpovídáte, nikoho nepotřebujete. Jen vy a trhy. Absolutní svoboda. Ale získat si ji nějaký ten čas a úsilí trvá.

Žádné komentáře:

Okomentovat