sobota 27. září 2014

Banc de Binary zkušenosti

Tento článek je taková malá osobní recenze brokera Banc deBinary. Dnes už s ním neobchoduji, takže můžu v klidu popsat své zkušenosti s ním.

Obchodování u Banc de Binary se mi zdálo celkem normální, ale když jsem si chtěl vybrat první zisky, nastaly problémy. Na žádost o výběr broker vůbec nereagoval, i když jsem ji opakoval. Jak jsem později zjistil, nastala klasická situace. Dokud vás lákají a jde jim o vaše peníze, komunikace je snadná. Ve chvíli, kdy chcete své peníze vybrat, není možné je kontaktovat, respektive na vaše pokusy o komunikaci vůbec nereagují.

Probrala je až hrozba stížnosti regulačnímu úřadu. Sice nejdříve jen reagovali a peníze pořád nic, ale pak jsem po dlouhých tahanicích o poplatky, které mi chtěli strhnout, dosáhl svého. Bohužel jsem v recenzi Banc de Binary zjistil, že se nejedná o nic výjimečného.

Podle zkušeností ostatních obchodníků jsem dopadl ještě dobře, protože někteří musel své hrozby stížnosti realizovat a čekali mnoho týdnů, než se pak něco začalo dít.

Fascinující na tom z mého pohledu je, že i když se notoricky ví, že Banc de Binary dělá obchodníkům problémy, některé weby ho pořád propagují, že je profesionální, bla, bla, bla. Nevím, asi za to mají nějaké peníze, jinak si to neumím vysvětlit.

Já za sebe říkám ne, s tímto brokerem neobchodujte, jestli se pak nechcete hádat o své peníze. Možnost si v klidu a rychle vybrat své peníze je ta základní věc, která u brokera binárních musí fungovat. Tady to neplatí, takže je všechno špatně.


Mimochodem jak jsem se pak dozvěděl, tak vázání výběrů na nějaké obraty kvůli bonusům je nelegální, přesto to tento broker dělá. Takže tak, to jsou moje osobní zkušenosti s Banc de Binary. Chtěl jsem před ním varovat hlavně proto, že jak jsem říkal, hodně webů ho pořád doporučuje, i když musí vědět, že je to past na peníze.

Žádné komentáře:

Okomentovat