pondělí 26. května 2014

Obchodní strategie pro binární opce

Čekání na obrat ceny může někdy být opravdu dlouhé.
V každém případě je zbytečné.
V poslední době nacházím na internetu mnoho „zaručených“ návodů, jak vydělat pomocí binárních opcí. Jsou to různé strategie pro binární opce, ale když se na ně divám, tak říkají jen to, že jejich autoři nemají o obchodování na burzách vůbec žádné ponětí.

Jsou k vidění naprosto směšné věci, jako že když křivka x překříží křivku y a v grafu se objeví zelená šipečka, máte nakupovat. Nebo třeba že když cena dlouho roste, máte prodávat, protože se přeci musí jednou otočit. Vězte, že někdy se otočí, ale může to trvat tak dlouho, že si nejdřív vybílíte obchodní účet.

Při obchodování binárních opcí a stavbě strategií je dobré se řídit selským rozumem. Položte si otázku, co hýbe s cenou? Je to několik faktorů, které nemáte šanci zjistit nebo ovlivnit, myslím tím především fundamenty. Jde o informace, které se k běžným obchodníkům nikdy nedostanou.

Ale vy můžete pozorovat jejich efekty v podobě nenáhodných cenových pohybů. Když jde cena určitým směrem a určitým tempem a přidá se k tomu psychologie davu, máte šanci vydělat. V trzích projevuje davové chování a vy se ho zkuste držet, jděte s většinou.

Pokud je sentiment na trhu prorůstový, hledejte vhodné příležitosti pro nákup. Nesnažte se chodit proti davu s tím, že se přeci cena musí otočit. Vy nemáte na to, abyste ovlivnili cenu, to dělají jiní, banky, fondy a další. Vy se musíte snažit svým způsobem parazitovat na velkých, což znamená, že se připojíte k nim, když trh rozhýbou určitým směrem.


To je hlavní princip úspěšné strategie pro binární opce. Více o stavbě obchodních systémů se dočtete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat