středa 5. února 2014

Binární opce s bonusem

binární opce s bonusem
Pokud váháte, jestli zkusit obchodovat binární opce, jsou tu dvě věci, které by vám mohly rozhodování usnadnit. Tím prvním je pochopitelně cvičný účet, který získáte na požádání ke skutečnému účtu, takže nemusíte začít obchodovat hned a riskovat své vlastní peníze.

Všechno si tedy můžete zcela bez rizika vyzkoušet s reálnými penězi, abyste viděli, jak by se vám mohlo dařit ve skutečnosti. Budete obchodovat všechno jako ve skutečnosti, data z trhů budou úplně stejná a výsledky obchodů budou jako by byly ve skutečnosti, jen se to finančně neprojeví do vašich peněz. Zkrátka trénink.

Tou druhou věcí, o které se ví méně, jsou bonusy ke vkladu. Když si zakládáte účet na binární opce broker vám nabídne bonus ke vkladu na váš účet. Není to nic jiného než peníze zadarmo, které přidá navíc k těm, které vložíte na svůj účet.

Příklad: Otevřete si účet a složíte na něj 300 dolarů. Broker vám k tomu přidá 150 dolarů a začít obchodovat můžete se 450 dolary.

To je důležité hlavně z toho pohledu, že získáte 50 procent navíc, které můžou posloužit jako polštář pro případ, že byste začali ztrátami. Neztráceli byste své vlastní peníze, takže by vás to tolik nebolelo.

Je ale třeba vědět, že jsou bonusy ke vkladu spojené s určitými podmínkami. Je to logické, protože kdyby byl bonus volný, nic by vám nebránilo v tom, abyste si otevřeli účet, získali bonus a hned všechno vybrali. Tím byste vydělávali peníze jen tak. A to pochopitelně nejde, broker chce, abyste obchodovali.

A proto než budete moci vybrat částku bonusu, musíte ji několikrát otočit při obchodování. To znamená například, že když dostanete 100 dolarů bonus, budete muset udělat obchody v celkové hodnotě 4000 dolarů, abyste ho mohli vybrat. Pozor, to se nijak netýká vámi vložných peněz, ty můžete vybrat kdykoliv, viz. http://opcebinarni.cz/bonusy-ke-vkladum-na-ucet-binarnich-opci.

U zisků platí většinou ještě mnohem menší omezení, abyste je mohli vybrat, ale je třeba vědět i tom.

Žádné komentáře: