úterý 7. ledna 2014

Binární obchodování

binární obchodování
Dnes bych se chtěl věnovat tomu, jak může vypadat obchodování, když se rozhodnete pro binární opce. Určitě je vhodné si nejdříve rozmyslet, jaké jejich typy budeme obchodovat, jestli krátkodobé nebo třeba klasické high/low (nahorů/dolů).

Od toho se totiž bude odvíjet náš styl. V případě krátkodobých (minutové, dvouminutové, pětiminutové) opcí je totiž do značné míry dáno, že musíte sledovat rychlé grafy a rozhodovat se na jejich základě. Pokud preferujete delší splatnost, tak zvaný time frame se vám může prodloužit.

V každém případě ale nedoporučuji snažit se obchodovat celý den nebo dlouhé hodiny, protože pak přichází ztráta soustředění a chyby, které se nevyplácí. Pro binární opce je lepší si vyhradit určitý časový úsek, třeba hodinu nebo dvě, po které budete svoji pozornost věnovat binárnímu obchodování.

Pokud budete sledovat krátkodobé grafy, není dobré u toho dělat cokoliv jiného, protože pak by opět přišla ztráta soustředění. Pokud jsou to delší grafy, pět a více minut, můžete koukat i jinam, ale mějte nastavený nějaký program, aby vám zazvonil včas a vy jste nezapomněli kontrolovat grafy v pravidelných intervalech.

Všechno to samozřejmě záleží na tom, jak jste se rozhodli binárně obchodovat. Tyto předpoklady jsou platné spíše pro obchodníky, kteří mají sadu pravidel pro vstup a obchodují ve chvíli, kdy jsou naplněna. Je ale také možné vyhledávat na různých trzích situace, která se nám líbí, a obchodovat je, což už je trochu jiná strategie, kterou buď děláte, nebo neděláte, ale nemůžete se při ní věnovat něčemu jinému.

Ať už se rozhodnete binární opce obchodovat jakkoliv, určitě buďte důslední a soustředění. Jde o peníze, takže nemůžete klikat obchody jen jak vás napadne.

Žádné komentáře:

Okomentovat