sobota 16. listopadu 2013

Broker na binární opce s nejnižším vkladem

Binární opce jsou velmi atraktivním nástrojem, protože zjednodušují finanční spekulace na úroveň přijatelnou téměř pro všechny. Zásadní je, že už nemusíte předpovídat velikost pohybů ceny, hledat úrovně pro umístění ochranných stop loss příkazů a vymýšlet, s jakým ziskem budete svoji obchodní pozici uzavírat. To všechno můžete u binárních opcí vynechat.

Přesto můžou existovat určité překážky, které můžou některé potenciální obchodníky odradit. Tou základní je asi minimální vklad, který musíte vložit na svůj účet, abyste mohli začít obchodovat. Dobrou zprávou je, že jsou binární opce kapitálově relativně nenáročné a vystačíte si s poměrně nízkým vkladem, pokud chcete začít obchodovat.

Pro binární opce broker s nejnižším vkladem je TopOption. U něj si můžete otevřít účet už se 100 dolary a začít obchodovat. Minimální obchod je 5 dolarů na minutových opcí, u ostatních je to dolarů 10. Se základním kapitálem si tedy budete moci vyzkoušet obchodování binárních opcí, aniž byste riskovali, že po dvou obchodech budete mít po účtu.

Ostatní dobří brokeři binárních opcí většinou požadují minimální vklad 200 dolarů a více. Takže pokud ani tato částka pro vás není překážkou, můžete si vybírat i mezi jinými. Ti ale nenabídnou češtinu. Důležité je si vždy vybírat z regulovaných makléřských společností.

U TopOption máte tu výhodu, že kombinujete brokera binárních opcí s nejnižším vkladem, českou podporu, regulaci a českou licenci.